Meniu

Stiri

Acasa Stiri Angajam Tehnic

Angajam Tehnic

Oferta noastra:

tehnic

  • Salariu motivant, cu crestere graduala in functie de vechime si performante;
  • Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare;
  • Mediu placut de munca, in care suntem orientati pe calitatea umana si a mediului in care ne desfasuram activitatea;
  • Posibilitatea de asigurare privata de sanatate.

Responsabilitati:

  • Configurarea si mentenanta sistemelor desktop;
  • Setarea si mentenanta echipamentelor audio/video;
  • Gestionarea si mentenanta a echipamentului si retelei de calculatoare: calculatoare si laptopuri (curatare,depanare,upgrade), sistemul de supraveghere video;
  • Aprovizionarea cu produse tehnice si de alta natura, in vederea bunei desfasurari a activitatii;

Cerintele postului:

  • experienta in domeniul IT Hardware & Software;
  • cunostinte retelistica - instalare si configurare;
  • cunostinte editare audio/video - reprezinta avantaj;
  • cunostinte streaming online;
  • foarte bune cunostinte pentru pachetul Microsoft Office;
  • cunostinte utilizare/instalare imprimante;
  • cunostinte de limba engleza;
  • cunostinte Remote;
  • persoana cu inclinatii tehnice;
  • capacitatea de a lucra independent si in echipa;
  • relationare eficienta cu angajatii din imediata subordonare, in vederea respectarii regulamentului tehnic intern;
  • capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite;
  • varsta maxima 30 de ani.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, suntem bucurosi sa ni te alaturi!

Trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email: ciprian@happy-studio.ro sau contacteaza-ne la numarul: 0752 235 553.

Like Envor Template? Purchase in on ThemeForest! purchase and download